Obsługa klienta

500 282 353

Dodaj tu swój tekst nagłówka

Wiertła diamentowe (koronowe)

Wiertła diamentowe (koronki diamentowe, otwornice diamentowe)

Szukasz najlepszych wierteł diamentowych na rynku: wytrzymałych, precyzyjnych i pozwalających na wykonanie otworów w nawet najbardziej opornych materiałach? W ofercie POLDIAM czeka na Ciebie dokładnie to, czego potrzebujesz: koronki diamentowe, wiertła diamentowe z najwyższej półki. Szeroka gama rozmiarów i typów, najwyższa jakość wykonania oraz rozsądne ceny – oto, czemu warto postawić na naszą ofertę.

Wiertła diamentowe: dokładnie takie, jakich potrzebujesz

Zapewniamy bardzo szeroki wybór wierteł (koronek), jak i innych narzędzi diamentowych. Bez względu na to, czy potrzebne jest Ci wiertło diamentowe o średnicy 10 mm i standardowym uchwycie, czy poszukujesz bardziej nietypowego produktu – u nas zamówisz dokładnie to, czego Ci potrzeba.

Oferujemy wiertła diamentowe:

  • o średnicy już od 10 mm wzwyż,
  • ze standardowym uchwytem UNC 1¼” i R½”,
  • o standardowej długości oraz szeroki wybór wierteł na specjalne zamówienie.

Zakupisz u nas m.in. przedłużacze do wierteł, redukcje pozwalające na dopasowanie wierteł do uchwytów innych niż standardowe oraz wiertła dłuższe niż w standardzie. Jeśli potrzebujesz specyficznego rozwiązania – skontaktuj się z naszymi doradcami, by złożyć zamówienie. Przygotujemy dla Ciebie wiertła zgodnie z przedstawioną specyfikacją techniczną.

Każde wiertło diamentowe, które powstaje w POLDIAM to synergia najwyższej jakości materiałów i produkcyjnej precyzji. Wszystko to sprawia, że nasze koronki diamentowe nadają się nawet do wykonywania zadań specjalnych i nie zawiodą Cię, bez względu na okoliczności. W naszej ofercie znajdziesz także szeroki wybór tarcz diamentowych, tarcz do betonu.

Kup już teraz – zapraszamy do współpracy!

Produkty