Obsługa klienta

500 282 353

Firma Poldiam została założona w 1992 roku przez Józefa Żmudzkiego, od zawsze zajmowaliśmy się narzędziami diamentowymi. Przez lata firma powiększała swój rozmiar, zasięg i ofertę, zachowując przy tym rodzinny charakter działalności. Kiedy niespodziewanie w grudniu 2018 roku odszedł od nas nasz Szef podjęliśmy decyzję o kontynuacji działalności. Nie mogliśmy postąpić inaczej….

W naszej ofercie znajdziecie Państwo narzędzia do obróbki betonu, ceramiki, kamienia naturalnego, materiałów ogniotrwałych służące do cięcia, wiercenia, szlifowania i frezowania.

Zapraszamy!

CERTYFIKATY

SEGMENTY DIAMENTOWE

Czyli serce narzędzia. To jego jakość i odpowiedni rodzaj zdecyduje, czy praca pójdzie sprawnie, czy będziesz walczył z obróbką każdego centymetra kwadratowego materiału.

Poza standardowymi segmentami jako jedni z niewielu w Polsce posiadamy park maszynowy, który pozwala nam produkować narzędzia diamentowe typu sandwich – szczególnie zalecane przy cięciu granitu, ale klienci z innych branż również lubią ten rodzaj segmentu.

Segmenty do cięcia kamienia naturalnego, betonu

Wiercenia, szlifowania, fazowania, frezowania

Segmenty dostępne w różnych rozmiarach – zadzwoń

TARCZE DIAMENTOWE

Granit, kamień polny

Tarcze z segmentem typu sandwich o różnej koncentracji diamentu, którą dobieramy wspólnie z klientem, kierując się jego oczekiwaniami co do cięcia – wolniej i wydajniej czy szybko, ale krócej przy zachowaniu tego samego komfortu cięcia.

Beton, świeży beton

Tarcze do betonu, nie wspominamy że zbrojonego, bo jest to oczywiste, że pręty w betonie były są i chyba zawsze będą, więc jest oczywiste, że tarcza ma sobie z nimi radzić.

Cegła klinkierowa

Cegła to w ostatnim czasie dość popularny temat w projektowaniu wnętrz. Czasem te brzydkie cegły, leżące gdzieś po rozbiórce, to prawdziwy kąsek dla projektantów, a dla pilarza wyzwanie – czym to pociąć? Niestety cegły są tak różne, że możesz trafić na twardą, miękką i niestety może się okazać jedna uniwersalna piła nie wystarczy, a my postaramy się pomóc.