Obsługa klienta

500 282 353

Regeneracja wierteł diamentowych to proces nie tylko przywracający narzędziom ich pierwotną funkcjonalność. To także zgodne ze współczesną ekologiczną polityką podejście do oszczędności w dziedzinie budownictwa, inżynierii, a nawet w przemyśle poszukiwań naturalnych, który wykorzystuje wiercenia.

Wiodącą techniką w regeneracji wierteł diamentowych jest ponowne nalutowanie segmentów diamentowych na korpusie wiertła. Jest to szczególnie istotne w obecnym klimacie rynkowym, gdzie ceny stali – surowca niezbędnego do produkcji nowych narzędzi – są niezwykle wysokie. Podejmujemy się tego typu prac z myślą o ludziach oraz środowisku. Zapraszamy do skorzystania z usługi regeneracji wierteł diamentowych w POLDIAM.

Zużyte narzędzia? Regeneracja wierteł diamentowych to ratunek

Wiercenie diamentowe to część wielu procesów zachodzących w różnych gałęziach przemysłu, od budownictwa po górnictwo. Narzędzia te są narażone na intensywne użytkowanie i pracę w trudnych warunkach, co z czasem prowadzi do zużycia segmentów diamentowych. Tradycyjne podejścia wymagałyby wymiany całego narzędzia, co generuje koszty i niepotrzebny środowisku odpad. Dzięki regeneracji wierteł diamentowych możliwe jest zachowanie funkcjonalności narzędzia przy jednoczesnym ograniczeniu kosztów i wpływu na przyrodę.

Jak wygląda regeneracja wierteł diamentowych w POLDIAM?

W procesie regeneracji każdy korpus wierteł diamentowych jest poddawany ocenie technicznej, aby ustalić, czy jego ponowne nalutowanie jest opłacalne i czy narzędzie będzie nadal spełniało wymagane normy jakościowe. Ten etap jest niezbędny dla zapewnienia, że zregenerowane narzędzia będą nadal skuteczne i bezpieczne w użyciu.

Podejmujemy się regeneracji wierteł diamentowych, oferując kompleksowe podejście do tego procesu. Nie tylko zajmujemy się ponownym nalutowaniem segmentów diamentowych, ale także przeprowadzamy dokładne badania i ocenę techniczną każdego korpusu wierteł. Nasz zespół doświadczonych techników i inżynierów dba o to, aby każde narzędzie było dokładnie sprawdzone i przygotowane do dalszego użytku.

W ramach świadczonej usługi nie pobieramy dodatkowych opłat za obcinanie i sprawdzanie korpusów wierteł. Uważamy, że kompleksowa ocena i przygotowanie narzędzia do regeneracji powinny być standardem, który nie generuje dodatkowych kosztów dla klienta. Dzięki temu możesz mieć pewność, że otrzymujesz wysokiej jakości usługę, która nie tylko przywraca funkcjonalność Twoich narzędzi diamentowych, ale także przyczynia się do ograniczenia kosztów operacyjnych.

Zapraszamy do współpracy!

Wszystkie usługi